Hakkımızda Hakkımızda

1977 yılında kurulan ESTAŞ, Türkiye’nin ilk ve en büyük kam mili üretim tesisidir. İlk yıllarda yedek parça piyasası için üretim yapan ESTAŞ, 1979 yılından itibaren ana sanayi firmaları (OEM) için de kam mili üretmektedir.

2009 yılında kurulan ve 2011 yılında bakanlık onayını alan Ar-Ge Merkezi’miz bünyesindeki mühendislik altyapısı, simülasyon, tersine mühendislik, kalite kontrol ve hızlı prototipleme laboratuvarları, ileri malzemeler, prototip geliştirme atölyeleri ve otomasyon birimi... Devamını oku

Vizyonumuz Vizyonumuz

Var olduğumuz her alanda yenilikçi çözüm ve ürünlerimizle teknolojik gelişmelerden faydalanan, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak pozitif katkı sağlayan, çalışanlarının görüşlerine önem vererek faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini yükselten öncü bir kurum olmayı sürdürmek.

Devamını oku

Misyonumuz Misyonumuz

Faaliyet gösterdiği her alanda insan sağlığına ve haklarına önem veren, teknolojik yenilikler ile sürekli gelişerek sektöründe Türkiye lideri ve global pazarda piyasaya yön veren kuruluş olmak.

Devamını oku

Politikalarımız Politikalarımız

 

KALİTE POLİTİKAMIZ 

Üst düzeyde müşteri memnuniyetini ve güvenini sağlayacak kalitede ürünler üretmek ve bu ürünlerin uluslararası standartlara uygun üretilmesi temel amacımızdır. 

ESTAŞ ELDİVEN olarak müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla; Kalite yönetim sisteminin, ürün kalitesinin ve proseslerin sürekli iyileştirilmesi, Yapılan her işin ilk seferinde ve ... Devamını oku